KOČKA A VLOČKA

Prosinec začal pěkně z vesela! Návštěva Mikuláše, anděla i čerta zařídila školku plnou andílků, ale opravdu jen na chvilku. Čertí dovádění nás prostě víc baví. Mimo to jsme se ale také připravovali na Vánoce a na vánoční besídku. Trénovali jsme písničky a básničky o kočkách a vločkách, které byly tématem našeho vystoupení. Zpívali jsme koledy, povídali si o vánočních tradicích a zIMG_0401vycích, pekli jsme cukroví. Besídka se dětem moc povedla. Hned po ní byla Vánoční dilna, kde si děti společně s rodinou mohly vyrobit dřevěné ozdoby, přáníčka, svícny nebo jen posedět u čaje, kávy a cukroví. A protože máme docela hodné a šikovné děti, trefil Ježíšek s nadílkou i do naší školky. Měli jsme velikou radost a Ježíškovi děkujeme.
Vám všem přejeme krásné vánoční svátky, užijte si je se svými blízkými tak, jak to máte nejraději a v novém roce ať se vám daří! PF 2020!

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Jitka. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.