VEZMĚTE SI BAČKORKY A PŘIJĎTE K NÁM DO ŠKOLKY

školkaPrázdniny utekly jako voda a září je doslova za dveřmi. Školka už je celá natěšená, až sem vběhnou ty malé nožky a bude tu opět veselo! Autíčka vrčí nastartovaná v policích, připravená vyjet, panenky jsou po dvou měsících dorůžova vyspinkané a čekají na pomazlení a svačinku připravenou v dětské kuchyňce. A paní učitelky se také těší až 1.září přivítají „staré“ známé tváře, ale i ty nové, které se k nám chystají poprvé. Budeme si zase hodně hrát, malovat, vytvářet, zpívat a tancovat, číst si pohádky, chodit na procházky…….. zkrátka objevovat svět. Takže vemte bačkorky a už pojďte do školky.  😀

A co si přinést? Pyžamko, klasické bačkory ( ne pantofle, crocsy, apod.), plastový hrneček s ouškem, do sáčku v šatně věci na převlečení (tričko, tepláčky, spodní prádlo, ponožky,..), pláštěnku, malým dětem dejte bryndáčky pokud chcete, tuhé vysunovací lepidlo (2ks), fixy, barevné papíry, modelínu.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuální informace a jeho autorem je Jitka. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.