LEDEN PLNÝ SNĚHULÁKŮ

IMG_20160127_114639Vánoční prázdniny utekly jako voda a my se opět setkali v té naší školičce. Odpočatí do nového roku, připraveni a natěšeni na další várku čertovin.
Peklo už ale zůstalo zamčené a my se chtěli trochu vydovádět na sněhu. Jenže počasí nám nepřálo, tak jsme si museli poradit jinak. Sněhová bitva s koulemi papírovými, vločky z děrovačky a sněhuláci malovaní, vystříhaní, z keramické hlíny, z kartonu, z papírových talířků, z ponožek, ze špachtlí, z pěny na holení …….sněhuláci všude kam se podíváš!! Chyběli jen ti sněhoví a tak, jak děti říkaly, nám nebíčko i ten sníh konečně poslalo. A protože se nám v Domečku sněhuláků opravdu urodilo, rozhodli jsme se uspořádat „Sněhulákovou výstavu“. Práce dětí jsou k vidění ve výloze obchodního domu Coop.

A i to počasí se nakonec vzpamatovalo a alespoň pár dní jsme si užili pravého sněhu a vydováděli se na kopci. To nás vážne moc moc bavííííí! :-) Nezapomněli jsme oslavit ani narozeniny Máji a Markétky. Na konci ledna jsme si povídali o ptáčcích. Krmítka nakreslili, vyrobili a i ptáčkům venku jsme nasypali, z otisků rukou i nohou udělali pořádné kosáky a protože zrníčka chutnají i našim mlsným zobáčkům, tak jsme si napekli celozrnné sušenky z ovesných vloček.  A jak to u nás v lednu vypadalo se dozvíte tady.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Jitka. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.