ČERVENají SE JAHODY, NAJDETE NÁS U VODY!

V červnu jsme si hodně užívali sluníčka a k horkým dnům patří i voda. Na našem kousku zahrady jsme si naplnili vodou dva obří bazény a příjemně se v nich osvěžili. Stříkali jsme vodou po všem a po všech co bylo v dosahu, nikdo neunikl!!  😆
Na exkurzi u hasičů to bylo jako vždy super a zase jsme se i příjemně zchladili. A na konci června, když slunce opravdu pálilo, byli tak hodní, že nám dovolili přijít na návštěvu ještě jednou a vodní bitka nám zase osvěžila den. Děkujeme, hasiči!!
Velmi zajímavá byla přednáška „Prales dětem“ o životě v pralese i v naší české přírodě. Viděli jsme, jak fungují fotopasti a k čemu jsou dobré, dozvěděli jsme se, jak i my můžeme přispět k záchraně ohrožených druhů zvířat. Děkujeme panu Petrovi Coubalovi za nesmírně zajímavou a poutavou přednášku a doufáme, že až vyrosteme, budeme se moci zúčastnit některého z jeho pracovních táborů na Sumatře.
K červnu patří také loučení s našimi předškoláky. Vystoupením všech dětí a pasováním těch předškolních na školáky jsme se slavnostně rozloučili a pak se společně s rodinami přesunuli na Lesní správu Toužim, kde nám opět připravili ohniště a dovolili nám u nich pobýt. Děkujeme! Opekli jsme si buřty, zahráli si hry, popovídali si a potom se ti velcí a stateční rozloučili s rodiči a vydali jsme se spát do školky. Večer jsme si udělali stezku odvahy, soutěžili jsme a tančili, umyli se, vyčistili zoubky, koukli na poslední pohádku a a spali až do rána! Pyžamový den, který následoval, byla taky pěkná divočina, ale o zábavu nouze nebyla.

Teď vám už přejeme hezké prázdniny, loučíme se s vámi a v září se Domeček bude na všechny zase těšit!

Fotky z června jsou TADYIMG_4759