MRAZIVÝ ÚNOR

Únorové počasí bylo pěkně mrazivé. V teple naší školky jsme si povídali nejen o zimě, ale také o vhodném oblékání, péči o svoje zdraví, o neřádech bacileIMG_20180302_113030ch, o důležitosti pohybu, o správném stravování a celkově o zdravém životním stylu. Zpívali jsme nové písničky, učili se nové básničky, malovali a vyráběli jsme, slavili opět narozeniny a svátky dětí a podívali jsme se rovnou na dvě pěkná divadelní představení. A samozřejmě k únoru tradičně patří karneval, takže jsem nafoukli balonky, vyzdobili školku, malovali klauny, spočítali jim knoflíky a řekli si jakou barvu čepic mají, a když jsme to všechno uměli a byli jsme nachystaní, tak jsme se převlékli do kostýmů a tančili jsme a soutěžili a mlsali a parádně jsem si ten maškarní karneval užili! Fotografie z února najdete pod odkazem TADY.