PROSINCOVÉ TĚŠENÍ NA VÁNOCE

Do prosince jsme vkročili rovnou vánočně. Nazdobili jsme si stromeček na náměstí, společně s dalšími dětmi z Toužimi. Náš strom stál hned vedle našeho pexesa. Vánoce na chvilku vystřídalo trošku čertovin. Vystrčili jsme růžky a zařádili jsme si. Ale Mikuláš, který nás s andílkem a čertíky navštívil, děti pochválil a každé z nich štědře odměnil. Vyráběli jsme dárečky pro rodiče, vánoční přáníčka, pekli perníčky, trénovali na besídku a besídkou jsme prosinec pěkně zakončili. Předposlední den jsme pozvali hosty a zazpívali jim o tom, jaká je zima v lese. Předali jsme dárečky- vánoční svícny, popřáli hezké vánoce všem a před námi byl poslední den školkyIMG_20171215_091022. Ráno jsme se sešli, jako každý den jsme se pozdravili, protáhli těla, nasvačili se a když jsme si byli umýt ruce, uslyšeli jsme ze třídy zvoneček. Ježíšek!!!! To bylo překvapení! Dárečků hromada a radost obrovská. A pak už jsme jen rozbalovali, hráli si, jedli cukroví a měli se krásně. Vám všem přejeme stejnou radost u stromečku a i v celém novém roce a hodně zdraví a lásky. Krásné vánoční svátky a v lednu se zase sejdeme v Domečku. Fotografie z prosince jsou TADY.
PF 2018.