LISTOPAD- NENÍ DRAK, JAKO DRAK!

Listopadový vítr vyhnal draky na nebe! Proháněli se po nebi a nás moc těšilo, jak jim to jde. Draky jsme si taky malovali, vyráběli, počítali jim mašle na ocasech, vyplňovali pracovní listy s dračí tematikou, četli si pohádky o dracích papírových a sedmihlavých.
Nevynechali jsme divadlo, nezapomněli slavit s našimi kamarády, hodně jsme si hráli, protože to nás prostě nejvíc baví! Navštívil nás fotograf a proběhlo vánoční focení, ale hlavně jsme se dočkali naší výhry! Vzpomínáte jak jsme se v červnu účastnili soutěže „Co pro nás znamená lesní svět?“ Už jsme se chlubili, že jsme se umístili na skvělém druhém místě, a že jsme vyhráli dřevěné pexeso. V druhé polovině listopadu proběhlo předání výhry. Pexeso je „doma“ a my ještě jednou děkujeme společnosti Lesní svět, která soutěž pořádala. Více informací na jejich stránkách www.lesnisvet.cz
A poslední zpráva pro ty, kteří si ještě nevšimli: pexesoP1060718 jsme nechali nainstalovat na náměstí Jiřího z Poděbrad. Je to věc tak pěkná, že nám přišlo škoda, aby si s tím nemohla hrát spousta dětí, ale i dospělých. Takže až půjdete kolem, najděte si chvilku a zahrajte si. Zároveň se naučíte něco o lese, poznáte stromy, rostliny, zvířátka jejich stopy a až půjdete do lesa na procházku, určitě se vám to bude hodit. Pár fotografií z listopadu TADY.