ŘÍJNOVÁ ÚRODA

V měsící říjnu jsme byli pilní. „Sklízeli“ jsme úrodu na zahradách, polích i v sadech, povídali si o ovoci a zelenině, o jejím vlivu na naše zdraví, zahráli jsme si pohádku O veliké řepě, upekli brambory, viděli divadlo, slavili narozeniny i svátky. Pracovali jsme s keramickou hlínou a to nás všechny moc baví! Dětem se vždy povede něco originálního, zajímavého a pěkného. Se staršími dětmi jsme v rámci celostátního Dne požární bezpečnosti byli na návštěvě u Toužimských hIMG_20171030_112950asičů. Ukázali nám hasičárnu, povídali o své práci a děti moc potěšilo, že je pustili zacvičit si v jejich posilovně. Tam si daly do těla! Dostali jsme krásnou knížku „Hasičské pohádky“, kterou sepsali hasiči z celé republiky. Na konci měsíce jsme trošičku duchařili. Udělali si něco Haloweenského, pár dýní, netopýrů a strašidýlek vyzdobilo naší školku a každé ráno svítila u šatny veliká vyřezaná dýně. Fotografie z tohoto měsíce najdete TADY.