ZÁŘÍ V HRNCI BARVY VAŘÍ

Po prázdninách jsme se opět sešli ve školce. Přibyly k nám i nové děti a musíme je pochválit. Hned si ve školce zvykly, nějaká ta slzička byla, ale tu jsme osušili a bylo dobře. Skamarádili jsme se velmi rychle, brzy se děti naučily, kde má jaká věc své místo, jak to ve školce chodí, co se smí a co nemůže. A tak bylo hoooooodně času na hraní, zpívání, vyrábění, malování, cvičení, a tak.
Září v hrnci barvy vaří,
skřítci v lese hospodaří.
Trpaslíci houboví, IMG_20170911_104135
vaří si čaj šípkový.
S touhle říkankou jsme si vystačili polovinu měsíce. :) Protrénovali jsme barvičky, hráli jsme různé hry, aby se nám lépe zapamatovali, došli si párkrát na houby- a našli! Houby jsme malovali, tiskali, zpívali si o nich, pověděli si o jedlých, nejedlých a jedovatých. Šípky jsme si nasbírali, počítali, malovali jsme je, vyrobili z nich věnečky a uvařili si z nich zdravý čaj, aby na nás nelezla kdejaká rýma a kašel. Slavili jsme narozeniny a svátky dětí a paní ředitelky. Na focení úplně tolik času nebývá, ale snažíme se. :) Fotky ze září najdete TADY.