KAŽDÁ ŠKOLKA MÁ SVŮJ KONEC

Tak nám to celé zase nějak rychle uteklo…… Měli jsme se krásně celý rok, ani v červnu to nebylo jinak. Je to období výletů, dlouhých procházek a všemožných akcí. Slavili jsme narozeniny a svátky, zúčastnili jsme se soutěže (a vyhráli druhé místo-jupííí) http://www.lesnisvet.cz/soutez  Podívali jsme se na policejní stanici, kde nám policista povídal o jejich práci, probral s dětmi bezpečné chování, rizikové situace a to nejlepší- pustil je do policejního auta! 😀  Toužimští hasiči si pro děti připravili mimo ukázky své práce a hasičské výbavy také soutěže. Děti se prošly v hasičských botách s helmou a míčkem na lžíci, stříkaly hadicí a na závěr se proběhly pod „vodotryskem“. Autobusem jsme vyjeli do Bečova nad Teplou na divadelní představení a prohlídku města a okolí zámku. S velkými dětmi jsme se vydali do Mariánských Lázní. U zpívající fontány jsme si dali lázeňskou oplatku a nezapomněli přivézt i těm malým z naší školičky. Po procházce letním městem jsme se schladili v městském bazénu. Pohráli jsme si ve vodě, zařádili jsme na skluzavce i na tobogánu, pokus o utopení paní učitelky naštěstí nevyšel.  😯
Děti z přípravné třídy a také naši předškoláci přožívali poslední chvíle ve školičce, tak jsme si je chtěli ještě prodloužit a uspořádali „Spaní ve školce“. Začali jsme slavnostním rozloučením a vystoupením všech dětí. Zazpívali jsme písničky, povídali básničky a po zaslouženém potlesku dostali rodiče od svých velkých a statečných dětí pusu na rozloučenou a pak to vypuklo! Mejdaaaaaaaan!! Tančili IMG_2937jsem až z nás lilo, cpali se dobrotami až jsme praskali a soutěžili a dováděli až nás to vyčerpání před půlnocí svalilo do postýlek. Bylo to skvělé! Druhý den ještě poslední divadélko a pomazlit paní učitelky a hurá na prázdniny!!! Fotografie z června najdete TADY.

Přejeme všem léto plné sluníčka, smíchu, jahod, koupání, výletů, zážitků a v září se zase budeme těšit, až se uvidíme. :-)