KVĚTEN V DOMEČKU

Na začátku května proběhl zápis do naší školky. Moc rádi jsme se přivítali s novými dětmi a rodiči, ukázali jim jak to u nás vypadá a chvilinku jsme si s dětmi pohráli. Dvě nové děti k nám byly přijaté hned a do rozjetého vlaku nastoupily bez jakýchkoliv obtíží.
Počasí se nám konečně umoudřilo, sněhové mraky uvolnily na obloze místo sluníčku, jaro se vrátilo a také v Domečku je vše tak, jak má být. Hrajeme si, zpíváme a tancujeme, cvičíme a malujeme, vyrábíme a tvoříme a chodíme hodně ven. Př19021364_1659981214042866_388426579_ni našich procházkách chodíme rádi také okukovat zvířátka „za rybník“ a tak nám to nedalo a požádali jsme paní Štefanskou, jestli by děti nepovozila na koních, které tam obdivují. Paní Štefanská byla velmi milá a ochotná, děti si projížďku náramně užily a my tímto opravdu moc a moc děkujeme!! 😉 Slavilo se také opět hodně narozenin a svátků, rozdala se spousta hubiček i bonbonků. Na konci měsíce jsem vyjeli na menší výlet do Bečova nad Teplou. Společně se školáky jsme v bývalém kině shlédli divadelní představení „O loupežníku Krákorcovi“. Fotky pořízené během května jako vždy v naší galerii TADY.