VOLÁME SLUNÍČKO!

Zima byla letos opravdu vydařená, užili jsme si ji náramně a teď je zase čas, těšit se na něco dalšího…. Děti už vědí, že v březnu na řadu pomalinku přicházelo jaro. Těšili jsme se ze sluníčka, z prvních sněženek, ze zpěvu ptáčků a z toho, že nám nemrznou nosy. :-) Při procházkách jsme se zájmem pozorovali probouzení přírody po zimním spánku. O jaru a o všem co k němu patří jsme si v březnu povídali, zpívali, učili se básničky, jaro jsme malovali a jaro jsme i vyráběli. Školku nám zdobí sluníčka, jarní květiny, zvířata a jejich mláďátka… a hned je svět veselejší! :-) Opět jsme slavili narozeniny a svátky dětí, shlédli divadlo o indiánech a druhé o prasátku Arturovi a také nás svou návštěvou opět poctili thaiboxeři z klubu Ravána gym z Mariánských Lázní. Děti si mohly vyzkoušet něco 17580123_1568021153238873_1161404781_nmálo z thaiboxerského tréninku pod vedením trenéra Jaroslava Švehly a jeho žáků. Navlékaly boxerské rukavice a s vervou se pouštěly do úhozů a kopů na tréninkové lapy. Dozvěděly se také, že v takovém sportu platí přísná pravidla, která je potřeba dodržovat, aby z boje byl sport a ne jenom „rvačka“. Na pravidla přistoupily a moc si to užily. Dostaly také krásná klubová trička a my za ně a za návštěvu moc moc děkujeme!
Fotky z exhibice Thajského boxu jsou k prohlédnutí TADY a fotografie pořízené během března TADY