POZOR!!POZOR!!POZOR!!

Z hygienických, technických a provozních důvodů bude školka ve dnech 1-3.února UZAVŘENÁ!!! Stravu mají všichni odhlášenou.

6.-10.-února jsou JARNÍ PRÁZDNINY, školka bude mít omezený provoz pouze pro děti pracujících rodičů. Stravu si odhlašte individuálně.

Děkujeme za pochopení. 😉

ZIMA JAKO MALOVANÁ

Letošní zima je opravdu vydařená. Sněhu kupy a klouzačka skoro každý den. Na kopci jsme si užívali náramně, tváře z mrazu jako malované a úsměvy od ucha k uchu. To nás baví! Ale v teple školky bylo také dobře. Povídali jsme si o tom, jak pečovat o své zdraví nejen v zimě, jak pomáhat zvířátkům, když je jejich potrava schovaná pod sněhovou peřinou nebo také třeba o zimních sportech. Malovali jsme zimu i sněhuláky, zpívali jsme si o nich, navštívilo nás také divadlo, slavili jsme narwinter-891690_960_720ozeniny a svátky a hodně si hráli. Bohužel zima bez kašle a rýmy se nekonala a tak děti ulehly do svých postýlek a do školky ke konci měsíce moc nechodily. Poprvé v historii školky se stalo, že jeden den nedorazil z dětí vůbec nikdo. V lednu jsme moc nefotili, ale pár pořízených fotografií je k prohlédnutí TADY.