VÁNOČNÍ ČAS

Než jsme se nadáli, přišel advent. Pro děti jednoznačně ten nejkrásnější čas v roce. Vzpomínáte na to, když jste byli dětmi? My, dospěláci ve školce, máme to štěstí, že to prožíváme rok co rok společně s nimi. A musím říct, že je to fajn!!  😉 Na začátku prosince je ve všech malá dušička, ale hned co se za Mikulášem a jeho doprovodem zavřou dveře, je tu zase živo. Čteme vánoční příběhy, malujeme obrázky, zpíváme si písničky, učíme se básničky, tancujeme, cvičíme, hrajeme si a nezlobíme. Skoro… Ježíšek se totiž v tento čas kouká pozorněji a my to dobře víme. :-)
V prosinci jsme měli velký úkol- nachystat dárečky pro rodiče. Keramické stromečky se  povedly i těm nejmenším a stolní kalendáře bez obrázků jsme proměnili v jedinečné. Ke každému měsíci jsme dokreslili tématický obrázek. Dřina to byla veliká, ale výsledek stál opravdu za to! Již tradičně byla v posledním týdnu vánoční besídka. Letos sněhuláková. Pozvali jsme rodiny i kamarády a předvedli jim pásmo písniček a básniček o sněhu a sněhulácích. Pokud máte někdo fotky nebo videa z této besídky, tak prosíme o poskytnutí a možnost zveřejnění na našem webu. Děkujeme.
A protože byly děti opravdu šikovné a ten Ježíšek se díval, tak jim hned druhý den nadělil spoustu krásných věcí. Kočárky, lékaře, kadeřnictví, auta, stavebnice a hlavně tu, co měly děti vysněnou- veeeelikou Magformers. No a
getthumbnailpotom jsme si jen hráli a hráli a hráli ….. a kdyby nás ze školky nevyhnaly prázdniny, tak jsme si asi hráli ještě teď. Pár fotografií z prosince si můžete prohlédnout tady.
Přejeme všem ty nejkrásnější Vánoce, užijte si ty vánoční chvíle v klidu, pohodě a v novém roce hodně zdraví, lásky a radosti.