NÁŠ KAMARÁD KRTEK

Už to začalo….. Hurááá!! A i přesto, že letos k nám do školky přišly
i nové děti, některé docela malinké, bylo slziček jen pár a sluníčka
pořád ještě hodně. Užívali jsme si konec léta venku jak to jen šlo. Dlouhé vycházky do přírody, spousta poznání a taky………………krtek nový kamarád! Krtek. Letošní školní rok se nám nastěhoval do školky a je s ním docela legrace. Aby nám neutekl, tak jsme mu vyrobili pořádný krtinec. A že se povedl! :)
Třídní vzdělávací plán pro letošní rok se jmenuje „Rok s krtkem“, podle stejnojmenné knihy, kterou napsala Miroslava Sloupová. Krteček nám pomohl se skamarádit, učí nás spoustu věcí o světě, básničky, písničky, nosí nám obrázky a vodí k nám i kamarády. Teď třeba přivedl zajíčka, který nám povídal o své zahrádce, kde mu roste spousta ovoce a zeleniny. Už se těšíme, jak to bude dál…. A jestli jste zvědaví na to, jaké to u nás v září bylo, tak se podívejte na fotografie přímo tady.