V ÚNORU BYLO VESELO! :-)

karnevalV únoru jsme se ve školičce ani chvilku nenudili. Byli jsme se podívat jak to vypadá v ordinaci zubního lékaře a moc děkujeme panu zubaři Kolesovi a jeho usměvavým sestřičkám za pozvání, za prohlídku, povídání a za vyšetření všech statečných dětí. Povídání nejen o zoubcích, ale i o celém lidském těle, nemocech, bacilech a o tom, jak o své tělo pečovat a jak ho chránit, děti velice zajímalo a bavilo. Otázek a odpovědí bylo tolik, že z některých jsou možná už i takoví malí, poloviční doktoři. 😀 A protože u nás platí- po práci legraci, sundali jsme doktorské pláště, vyzdobili školku klauny, šašky, balonky a girlandami, na nosy jsme si nasadili bambule a vypuklo karnevalové řádění. Princezny, piráti, upíři, spidermani, kočičky, čertíci, rytíři, klauni,……….. všichni si užili ten prima den! Děti soutežily, tancovaly, zpívaly, jedly a pily a usmívaly se. A ten úsměv je přesně to, proč nás tahle práce baví.  😉 A samozřejmě jsme nevynechali ani oslavy narozenin a svátků a stihli i nějaké to divadlo. Letošní únor měl jeden den navíc. Takový ten bonusový, který je třeba si užít ještě o malinko víc, než si užíváme ty ostatní. Tak jsme si do školky pozvali kouzelníka. A že s ním byla zábava!! Přesvědčit se můžete alespoň ve fotogalerii zde a z karnevalu tady.

VĚŠÁK NA HRNEČKY

Máme nový, krásný věšák na hrnečky!!! 😆
Májin tatínek, pan Kohoutek, nám ho vyrobil a přidělal a my mu za tenhle úžasný a potřebný dárek DĚKUJEME!!!! 😉
A jestli to doma děti ještě nevyřídily, tak vyřizujeme my za ně: Mají si donést do školky svůj vlastní hrneček s ouškem, raději plastový. :-)
12722049_1125976414110018_1513997684_n

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

DOD

Pokud chcete vidět jak to u nás ve školce vypadá, jak to u nás chodí, jak si s dětmi hrajeme nebo jak pracujeme, tak se k nám můžete přijít podívat, dveře jsou všem otevřené.
17. 2. 2016. od 9.00 do 10.30 hod.
Budeme se těšit!

A pokud se vám to v tento den třeba právě nehodí, tak nás neváhejte kontaktovat a domluvíme si návštěvu na jindy…