VEZMĚTE SI BAČKORKY A PŘIJĎTE K NÁM DO ŠKOLKY

školkaPrázdniny utekly jako voda a září je doslova za dveřmi. Školka už je celá natěšená, až sem vběhnou ty malé nožky a bude tu opět veselo! Autíčka vrčí nastartovaná v policích, připravená vyjet, panenky jsou po dvou měsících dorůžova vyspinkané a čekají na pomazlení a svačinku připravenou v dětské kuchyňce. A paní učitelky se také těší až 1.září přivítají „staré“ známé tváře, ale i ty nové, které se k nám chystají poprvé. Budeme si zase hodně hrát, malovat, vytvářet, zpívat a tancovat, číst si pohádky, chodit na procházky…….. zkrátka objevovat svět. Takže vemte bačkorky a už pojďte do školky.  😀

A co si přinést? Pyžamko, klasické bačkory ( ne pantofle, crocsy, apod.), plastový hrneček s ouškem, do sáčku v šatně věci na převlečení (tričko, tepláčky, spodní prádlo, ponožky,..), pláštěnku, malým dětem dejte bryndáčky pokud chcete, tuhé vysunovací lepidlo (2ks), fixy, barevné papíry, modelínu.

 

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ


DOD

Pokud chcete vidět jak to u nás ve školce vypadá, jak to u nás chodí, jak si s dětmi hrajeme nebo jak pracujeme, tak se k nám můžete přijít podívat, dveře jsou všem otevřené.
17. 2. 2016. od 9.00 do 10.30 hod.
Budeme se těšit!

A pokud se vám to v tento den třeba právě nehodí, tak nás neváhejte kontaktovat a domluvíme si návštěvu na jindy…